KONST / Litografier / Färglitografi 9917115
nr 991 7115
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Erland Cullberg (1931-2012), 90/220, signerad, motivet: 45x37
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:52:06
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)